ELUSTIIL / HEAOLU / KULTUUR

Tallinnas tuleb talvefestival “Tõsta pilk ja ava süda”

talvefestival
Ilutulestik Tallinnas Vabaduse väljakul. Foto: Mihkel Maripuu/Postimees

3.-11. veebruarini toimub Tallinna südames muusikat ja valgusmängu pakkuv talvefestival. 

Esmakordselt on traditsiooniline talvine muusikafestival ühendatud Kesklinna talvefestivaliga ja kannab nimetust Tallinna talvefestival.

Avapidustusteks oodatakse linnaelanikke ja külalisi 3. veebruaril kell 18 Raekoja platsile, kus saab nautida muusikat ja valgusinstallatsioonide värvimängu. Kuppellaval annavad kontserte muusikakoolide õpilased, Raekoja fassaadil saab jälgida kell 19 raehoone saalis algava ooperisolistide kontserdi otseülekannet. 3.- 5. veebruarini löövad festivalil kaasa ka Raekoja platsi välikohvikud, pakkudes jooke ja suupisteid.

Tunnuslause all „Tõsta pilk ja ava süda“ toimuva festivali raames toetatakse Tallinna ja Harjumaa Lasterikaste Perede Liitu, kes vajab uut kaubikut igapäevaseks toidutoimetamiseks peredele.

Talvefestivali kontserdid kestavad 11. veebruarini. Esinejateks on väljapaistvad Eesti muusikud kõrvuti külalisesinejatega, samuti muusikakoolide õpilased üle Eesti. Otseülekannet Raekoja fassaadile saab nautida ka 4. veebruaril kell 19 Hopneri majas toimuvast kontserdist. Festivali täpsemat ajakava hakkavad edastama www.tallinn.ee/kesklinn  ja www.plmf.ee.

Tallinna talvefestivali korraldavad koostöös Tallinna Kesklinna valitsus, MTÜ Valgusklubi ja Muusikute fond PLMF.

Back to top button
Close