ILU JA MOOD

Talv – parim aeg laserprotseduurideks!

Miinuskraadid koormavad nahka ning tänu sellele avalduvad iluvead väga ruttu just talvel. Nahk kuivab ning muutub tavaliselt tundlikumaks.
Kuigi laserprotseduure teostatakse aastaringselt, on just talv selleks parim aeg, kuna protseduuridest on parem taastuda ajal, kui väljas on jahe ja päike ei ole aktiivne.

Kõige tavalisemad ilumured, millega Melior Clinicsi poole pöördutakse on seotud just näoga (ebaühtlane jume ja tuhmunud nahk, kortsud ja punetus) ja ebameeldiv karvakasv.
Meil on Tallinna parim laser- ja aparaatne kosmetoloogia. Kasutame oma igapäeva töös parimat laseraparaati Syneron Candela Elos Plus.

Milliseid laserprotseduure võiks talvel ette võtta räägib Melior Clinicsi laserspetsialist ja kosmetoloog Tatjana Hotejenkova.

Efetiivsed laserprotseduurid, millele just hetkel mõelda võiks:

  • elos Plus laserepilatsioon

Püsiv karvaeemaldus elos dioodlaseriga. Elos laserepilatsioon kasutab karvade eemalduseks kahte erinevat energiaallikat – dioodlaserit ja bi-polaarset raadiolainet, mille koostoime annab eelise selliste karvaeemaldusmeetodite ees nagu tavaline laserepilatsioon või fotoepilatsioon, mis põhinevad ainult fototermolüüsil.

Laserepilatsiooni tulemus sõltub suurel määral naha toonist, mistõttu tähendab hele, ühtlane, päikeserantide vaba nahk paremat ja kiiremat karvaeemaldust. Protseduuri tuleks kindlasti läbida kuurina, et suvel siledat ja karvavaba nahka nautida.

Hetkel Melior Clinicsis esimene protseduur – 50% soodsam!

  • elos Plus fotonoorendus

Fotonoorendus on efektiivne naha noorendamise meetod, mis aitab korrigeerida silmnähtavalt punetust, eemaldab pigmendilaigud ja samas stimuleerib kollageeni tootmist.

Elos Plus fotonoorenduse protseduur on turvaline ja efektiivne meetod väga erinevate nahaprobleemise parandamiseks.

Selle protseduuriga saavutame särava, pringi ja ühtlase nahatooni.

Pime ja pikk aeg võib küll masendav tunduda, kuid ära lase enda säral kustuda! Pane parem paika koos meie iluspetsialistidega plaan, kuidas seda talvist aega enda jaoks mõnusalt ära kasutada. Konsultatsioonid meie spetsialistide juures on tasuta!

MELIOR CLINICS ÜLLATAB UUE TÕHUSA LIFTING PROTSEDUURIGA!

Soovime lisaks Teile tutvustada meie kliiniku uut protseduuri nimega Melior Signature Lifting, mille on väljatöötanud meie spetsialistid – esteetiline arst Marina Ryakova ja laserspetsialist Tatjana Hotejenkova.

Vasakult: Melior Clinicsi laserspetsialist ja kosmetoloog Tatjana Hotejenkova ja esteetiline arst Marina Ryakova

Protseduur põhineb kahe tehnika kombinatsioonil – plasma venitava vormi süstid ja näopinguldus Syneron Candela Elos Plus aparaadiga.

Protseduuri esimene osa koosneb teie vereplasma süstimisest 5 punkti. Soojenedes moodustuvad sellest fibriinikiud. Süstid tehakse näo pealmistesse punktidesse, kus puuduvad suured veresooned ja närvikiud. Sellel protseduuril puudub taastumisperiood ja valu on minimaalne.

Protseduuri teine osa viiakse läbi 4-5 päeva pärast süstimist. Sublime on kahe energiaallika kombinatsioon: raadiosagedus ja infrapunavalgus. Protseduuri ajal soojendatakse kuni 3 mm nahakihti umbes 43 kraadini, mis omakorda kujundab ümber oma kollageeni ja stimuleerib uue kollageeni tootmist.

Kombineerides need 2 meetodikat, annavad need topelt-lifting-efekti, kuna Sublime tugevdab fibriinikiude, milles on tekkinud plasma venitavad vormid.

Tule Melior Clinicsisse ja koosta omale tasuta iluplaan!

Aadress: Stockmanni Kaubamaja (5.korrus)
Liivalaia 53, Tallinn

Telefon: + 372 56 767 259

[email protected]
www.melior.ee

Oleme avatud iga päev!

Back to top button
Close