KUHU MINNA

TÄNASEL BRENNAN HEARTI PEOL PANNAKSE HELITEHASESSE ÜLES BALTIKUMI SUURIM HOLOGRAMMSEIN

Täna, 7. juunil astub Helitehases üles Brennan Heart oma uue plaadi “Show Me Your True Colors” maailma esmaesitlustuuriga. Tuuri raames paigaldab maailma parimaks peetud hologrammitegija Hypersvn Helitehasesse üles võimsa hologrammseina.

“Show Your True Colors”, on Hard Nation maailmas esimene avalik sündmus, mille oluliseks šõuelemendiks on maailmas uudne ja revolutsiooniline HYPERVSN holograafiline tehnoloogia. Vaatemänguline šõu ja pidu jäädvustatakse ka videopilti, mida kantakse üle enam kui 60 riigis üle maailma.
. “See saab olema midagi enneolematut ja midagi sarnast pole varem klubiüritusele ehitatud!”hoiatab Hypervsn esindaja Jan Škurinski külalisi võimsa 3D elamuse eest. Reedes peo raames pannakse püsti suurim holograafiline sein, mida seni Baltikumis nähtud! 

HYPERVSN hologrammtehnoloogia startis üle maailma vaid poolteist aastat tagasi ning areneb ning täiustub ajas, vaid aastaid tagasi oli hologramm meile tuntud kui sürreaalne filmitrikk, mis on tänasel päeval jõudnud juba kaubanduskeskustesse, toidupoodidesse ja järk-järgult meie igapäeva ellu. Kohal on ka KNM Eesti meeskond, kes suudavad muuta pildi elavaks ja väga reaalseks.

Kes või mis saab hologrammina sel korral ellu äratatud, seda saab näha juba sel reedel, 7. juunil Helitehases.

Eelmüügipileteid on võimalik soetada tickter.ee lehelt: http://bit.ly/2J2eopG
Reedel, 7. juunil esinevad Helitehases: Brennan Heart Hollandist, lisaks Cityflash , Sunny Dee, The Renegade, Hardstyle Doyz jpt.
Uksed avatakse 23:00
Viited:
Hard Nation
https://www.hardfm.eehttps://www.instagram.com/helitehas/
https://www.instagram.com/hardnationofficial/
https://www.instagram.com/djbrennanheart/
https://knm.ee/
https://www.facebook.com/KNMEESTI/

Helitehas asub aadressile Madara 22a, Tallinn

Back to top button
Close