MEELERAHU

Tänulik inimene on edukas ja õnnelik?

Tänutunne on üks osa armastuse energiast ning see on üks märk sellest, kui puhtas energias sa täna oled ning millises sageduses sa liigud. Tänulik inimene tunneb teise tänuliku inimese kaugelt ära.

Universum hindab ja armastab tänulikkuse energiat. Kui sa oskad tunda tänutunnet, siis läbi selle on sul võimalus vaimselt kui ka hingeliselt kasvada ning kasvatada ka küllust oma elus.

Enamasti inimesed lähtuvad iseenda vajadustest ning see võib neid alatasa viia pimedale teekonnale. On mingi kinnisidee või põhimõte, mis ei lase asjadel vabalt kulgeda ning inimene ei märkagi, et ta põletab seeläbi iseenda sildu. Valu või keeruline periood elus, kus inimene otsib enda jaoks vastuseid, võib suruda inimese nurka. Selline olukord hakkab kasvatama inimeses negatiivsust ning ühel hetkel näeb ta kõike läbi tumedate varjude, olles tänamatu ning ei usalda enam saatust ning elu. Kui inimene on kõige suhtes eitus faasis, pörisev, vinguv ja rahulolematu, siis see näitab vaid seda, et see inimene on auahne ning kinnisideede küüsis, kui kõik peab liikuma ainult tema nägemuse suunas. Kuid kas inimene ise alati teab, mis on tema jaoks see kõige parem ja olulisem siin teekonnal? Universum teab seda paremini. Seega peab usaldama oma elu ja saatust, kui sa tahad olla õnnelik.

Kui sa ei oska hinnata seda, mis elu on sulle andnud, mida sind armastavad inimesed on sinu heaks teinud, siis ühel hetkel võid sa sellest kõigest ilma jääda. Nagu ma olen korduvalt öelnud, et inimene on iseenda peegeldus ja enda sõnade Tõeline Olemus. Isegi, kui sa astud kõik oma sammud mööda ideaalset teekonda, siis sinu Tõelise Olemuse paljastab sinu suhtumine endasse, elusse ja kaaskonda sinu ümber.

– Kui sa väljendad tänu oma kaaslastele ja lähedastele, siis sind ümbritsevad inimesed tunnetavad sinu positiivset energiat ja tahavad olla sinu usaldusringis. Sinu kohalolu muutub nauditavaks ning sina muutud armastusväärseks inimeseks.

– Tänulik inimene suudab parandada oma tervist nii füüsiliselt, kui ka vaimselt. Ta tunneb tänu oma keha, kui templi eest, vaimu kui juhi eest ja hinge kui Tõelise Olemuse eest. Ta on valmis oma keha ja vaimu eest hoolitsema valides toitu mida sööb, mõtteid mida mõtleb, sõnu mida ta lausub ja tegusid mida ta teeb. See peegeldab kogu tema eluviisi, mida elab.

– Tänulik inimene püüab alati teisi inimesi mõista. Isegi siis, kui temaga halvasti käitutakse. Sellised inimesed ei muutu iial agressiivseks ka siis, kui teda loobitakse negatiivsete sõnade või energiaga.

– Tänutunne vähendab stressi ja aitab vaimsetest traumadest üle saada. Tänuliku inimese kehas on rohkem hormoone, mis aitavad kaasa inimese vaimsele, füüsilisele ja emotsionaalsele heaolule.

– Mis kõige olulisem – Olles tänulik iga abi, toetuse, eseme ja pisiasja eest, mis sinu elus on täna olemas, kasvab see juba homseks kolmekordselt. See on tõelise elu saladuse suur võti! Seda võtit on kasutanud sellised inimesed nagu Platon, Galileo, Beethoven, Edison, Carnegie, Einstein ja paljud teised leiutajad, teoloogid, teadlased ja suured mõtlejad.

Tunne tänu enda elu eest ja enda olemas olu eest. Tunne tänu iga inimese eest, kes on sinu elus ja tunne tänu ka selle eest, kui sul on raske, sest kõik see muudab su võimekamaks, targemaks, tugevamaks, elujõulisemaks ja armastusväärsemaks. Armastusväärne saab olla vaid inimene, kes oskab hinnata armastust.

Mina tänan sind, kes sa täna andsid mulle inspiratsiooni see sõnum siia kõigini tuua!

Valgust ja armastust,
Ruth
www.valgusinglid.ee

Back to top button
Close