KUHU MINNA

Teater-klubi-kino kõik ühel laval sellel reedel: 9/11 Inside Job

Toome taaskord kapist välja Hispaania armaada ehk oma lipulaeva, millega defineeritakse ümber ühiskondlik arusaam pidude korraldamisest ja konseptsioonist.

See on teater-klubi-kino kõik ühel laval, kõik ühes.
Mees- ja naiskoorina astuvad üles kõik klubi residendid, omanikud ja eestvedajad, et ikka kogu parve veelgi kaugemale vedada.

See on õhtu täis üllatusi, koomikat, tragöödiat ja kõiki zanreid, mida olete tavaliselt harjunud nägema Linnateatri lavadel. Kõige parem selle kogu pulli juures on asjaolu, et veidruste Mekat meenutavat mässu korraldame juba 5ndat korda ja igakord on praktiliselt kõik peale ühe asja muutunud – ürituse tase on olnud lipulaevale omane ja kõik korraldajad on ise nii teemas, et unustavad pärast üritust mõnikord mitu päeva sealt lahkuda, sest tööpõld on lai.

Teil kõigil avaneb 5ndat korda tulla avastama klubi tõelist palet ja millisest puust on meie residendid tehtud. Üks meeletu õhtu mitmes vaates toob teiene meie parimad palad, apsud ja loomulikult saate kõik koos meiega klaasid kokku lüüa ja tähistada seda issanda loomaaeda meenutavat juubelit. Soojad tervitused ja palavat tantsu ootama jäädes, Berg Haineken

2 lava!

DJs
– Kennie Darko
– Karinsmatic
– Karl Muuga
– Tarmo Kull
– Type-O
– Sound Architect
– Taavi Tiirmaa
– Rasmus Tamm
– JO-L
– Hando Tõnumaa
– Ivo

Tutvu üritusega SIIN!

Back to top button
Close