HOBI / SPORTMÄÄRAMATA

Telia TV hakkab edastama naiste tipptennist

Telia Eesti sõlmis lepingu naiste tipptennise edastamiseks, mis toob Telia TV erikanalile mängud erinevatelt WTA turniiridelt.

Tennist hakkab nägema Telia TV erikanalil Telia Live ning järgmisel aastal on plaanis edastada telepilti enam kui paarikümnelt naiste tennise profiturniirilt. Kokku tähendab see ligikaudu sadat mängu.

Telia Eesti TV ja multimeedia valdkonna sisujuht Birjo Kiik ütles, et ükski kohalik telekanal kõnealuseid mänge ei edasta, mistõttu on tennisehuvilistel hea võimalus nendele turniiridele ja Eesti sportlaste käekäigule kaasa elada.

„Meie plaan on nendelt turniiridelt alati näidata otseülekandeid, kus Eesti naised kaasa löövad ning seda sõltumata voorust või mängust,“ märkis Kiik.

Esmalt on kohalikel tennisehuvilistel võimalik kaasa elada Brisbane’i aastalõputurniirile Austraalias, mis kestab 31. detsembrist 6. jaanuarini ning mille kava leiad varsti Telia Live’i kanalist. Turniiril lööb eestlastest kaasa ka Anett Kontaveit.

Kõige täpsema info järgmiste mängude kohta saad TV ekraanilt, samuti edaspidi Telia Facebookist ja Digitargast. Püsi lainel!

Back to top button
Close