KUHU MINNA

Telliskivi Loomelinnakus toimub nädalavahetusel äge videomänguturniir

Juuni esimesel päeval toimub Telliskivi Loomelinnakus asuvas Erinevate Tubade klubis mängupäev, kus saab võistelda mitmetes erinevates mängudes või madinale pealtvaatajana kaasa elada.

Võistlused toimuvad 4 erinevas videomängus: rallimängus “Dirt 4” võidab kiireim aeg, jalkamängus “FIFA 19” ja autojalkamängus “Rocket League” võtavad mõõtu kahesed tiimid ning kossumängus “NBA2K19” mängivad kaks mängijat üksteise vastu. Korraga on võimalik osa võtta mitmest turniirist paralleelselt ja kasutada on lubatud enda pulti.

Pealtvaatajatele on üritus tasuta, kuid võistlustel osalejatel on vaja ennast registreerida ja osta pilet. “Dirt 4” pilet maksab 5 eurot ja “NBA” turniiri osalustasu on 8 eurot. “Rocket League’i” tiimipilet maksab 10 eurot ja “FIFA” meeskonnapääsme eest peab välja käima 15 eurot. Pileteid on võimalik soetada siit.

Eesti Virtuaalpallurite korraldatud mängupäev algab kell 12:45 ja lõppeb kell 20. Pärast seda vaadatakse samas kohas koos Meistrite Liiga finaalmängu. Selle jaoks palutakse broneerida eraldi laud, mida saab teha siin.

Seega kui nädalavahetuseks on veel plaanid tegemata, siis nüüd tead, mida teha ja kuhu minna. Rohkem infot ürituse kohta leiad Facebookist.

Back to top button
Close