ILU JA MOOD

Tiina Talumehe kevadsuvine kollektsioon viib unenäomaailma

Tiina Talumees

Tiina Talumehe värske kevadsuvine kõrgmoekollektsioon mängib unenäomaailma ja igapäevareaalsuse kontrastidega. Ühtlasi kannab see endas unistust olla kuskil mujal, olla unenägu unenäos, naasta tehnoloogilisest küberreaalsusest inimliku soojuse ning ununenud unistuste juurde. 

“Seekordne kollektsioon on inspireeritud jõuluõhtu helguses kõlanud Ott Arderi sõnadele tehtud kaunist laulust “Unemetsades”, kus peegelsiledal veel helgib kahvatu valgus. See unelemise meeleolu kohtub kevadiste pastellidega, lubades võtta aeg maha igapäevaaskeldustest, leida hetk iseeendale ja lihtsalt unistada,” rääkis Tiina Talumees.

Naiselikult habras, täiuslikkuseni viimistletud detailidega, aga samas mugavatest unelemise rõivastest inspireeritud lõigetega couture kollektsioon lubab kandjal olla tema ise, vaba ja kerge, ning sealjuures sundimatult kaunis.

Värvigammas kohtuvad trendikad kevadpastellid, roosa ja helesinine, alati stiilse musta ning särtsaka fuksiaga. Materjalidest näeme kollektsioonis siidbrokaati, šifooni ja tülli, sekka litrite ja käsitööna valminud orhideemotiivide maagiat.

Tiina Talumehe kollektsioon koosneb valdavalt kaunitest õhtukleitidest, kuid sealt ei puudu ka õhkõrnad seelikud, suveõhtutel asendamatud kerged jakid ja mantlid ning suveöö unenäona kaunid pruutkleidid. Kõik see ilu valmib armastusega Tiina Talumehe Rotermanni moestuudios Eesti parimate õmblejate käe all.

Tiina Talumees esitleb uut kõrgmoekollektsiooni 23. aprillil. Pileteid moeetendusele hinnaga 25 EUR saab osta Privileegist ning Piletilevist. Etenduse esitlejaks on Audi, toetab Supremia advokaadibüroo, joogiga kostitab Fresita ning värskendavat vett pakub Värska Vesi. Modellide kaunid meigid teostab Max Factor ning soengud seab Wella Professionals.

Tiina Talumees Moestuudio on Eesti üks tuntumaid ja tunnustatumaid kõrgmoodi viljelevaid moemaju, mis on valmistanud eritellimusel naisterõivaid nüüdseks juba ligi 20 aastat.

FOTOD: fotograaf Oliver Moosus

Close