ILU JA MOOD

Tunne tegijat – kodumaine ja armastatud Norrison!

Norrisson OÜ on Eesti suurim ning vanim moe-, ameti-, reklaamkudumite ja koolivormi arendaja ning tootja.

Tegemist on Eesti enda kapitalil põhineva ettevõttega, kellel on turukogemust juba rohkem kui 25 aastat!

Norrisoni esteetika on vanuseta, aegumatu ja eriline. Nad ei määratle oma kudumite ostja vanust, meile on tähtis, et kandja tunneks end hästi, erilise ja ilusana. Mood on pidevas muutumises, selle tulevikku luuakse minevikule toetudes. Nii nopib ka Norrisoni kollektsioon inspiratsiooni minevikust ja olevikust ning paneb tuleviku nägemuse kokku uuel, kaasaegsel ja trendikal moel.

Tootmisprotsess saab alguse arendus-ja müügiosakonnas Tallinnas ning kogu tootmine toimub Võru vabrikus.


OÜ Norrisoni tooted vastavad Oeke-tex standarditele, mis tagab keskkonnasõbralikkuse ja turvalisuse.

Norrisonile on oluline eetiline ning vastutustundlik tootmine. Kõikide Norrisoni kudumisel on kasutatud kõrgekvaliteedilisi Itaalia lõngu.

Millega täpsemalt kodumaine ettevõtte tegeleb?

1. MOEKUDUMID

Norrisonil on pikk ajalugu ja kogemus meeste ja naiste kvaliteetkudumite tootmisel. Moemärgil on oma käekiri ja oma nägemus, mis väärtustab kudumiskunsti traditsioone uues innovaatilises teostuses. Naiste moekudumid vastavad tänapäeva naise elustiilile ja nõudmistele. Kudumit iseloomustab originaalne disain, kõrge kvaliteet ja elegantne klassikaline tegumood. Meeste kudumid on maitsekalt lihtsad ja mugavad. Oluline on vastupidavus moemuudatustele, kuid siiski läbimõeldud disain.

2. AMETIRÕIVAS JA REKLAAMRÕIVAS, REKLAAMKINK

Personaalse lähenemisega aitab terve Norrisoni meeskond just teie ettevõtte vajadusi silmas pidades töötada välja ametirõivas või reklaamrõivas mis iseloomustab just teie kollektiivi. Ametirõivas suurendab klientides usaldusväärsust, töötajate  ühtekuuluvustunnet ning tõstab motivatsiooni. Norrisoni ametirõivast iseloomustab moekas disain ja kvaliteetne teostus.

Meie kaasaegne tehnoloogia võimaldab luua Teie ettevõtte logo ja stiiliga kauneid kudumeid: mütse, salle, sviitreid ja muid tooteid. Lisaks on valikus: polod, t-särgid, triiksärgid, pluusid, püksid, seelikud, lipsud, lehvid, kaelarätid jm.

Toodete logotamine – tikand, embleem, digitrükk, transfeertrükk.

3. KOOLIVORM

Eesti koolides on olnud läbi aja koolivorm uhkuse asi, millega loodi kokkukuuluvuse tunne ja kooli ühtne nägu. Tänapäeval on koolid seisukohal, et koolivorm räägiks midagi koolist endast ja õpilastest, kes seal käivad, looks oma kooli tunde. Kooli identiteeti, koolikultuuri ja ühtekuuluvustunnet saab kõige paremini väljendada just koolivormi kaudu.

Norrison pakub koolivormi TÄISLAHENDUST – lisaks kudumitele on valikus ka kõik teised vormielemendid (triiksärgid, pluusid, polod, t-särgid, püksid, seelikud, spordiriided Nike, lipsud, lehvid, kaelarätid, teklid jpm).

Hoia Norrisoni tegemistel silm peal Facebookis ja Instagramis!

Back to top button
Close