ILU JA MOOD

Tutvu FIBITi ajakavaga ja ole trendikas!

Viru Keskuse moeüritus FIBIT tähistab sel kevadel 25ndat toimumiskorda. Laupäeval, 11. märtsil saab Viru Keskuse aatriumis näha uhkeid ja huvitavaid moeetendusi. 

Kes ja mis oma LOOMINGUT esitlevad loe SIIT!

Ajakava näeb laupäeval, 11. märtsil, välja selline:  

12.00, 14.15, 15.40 “Iga päev on pidupäev”, stilist Külli Piibar.

Sel kevadel tähistab Viru Keskuse moefestival FIBIT 25ndat toimumiskorda ning selleks puhuks on samal päeva ka oma sünnipäeva tähistav andekas stilist Külli Piibar komplekteerinud kokku selle kevade särtsakamad palad. Ikka selleks, et igasse päeva värvi ja elevust tuua.

12.30, 14.40, 16.00 Marc O’Polo kevadsuvi 2017, stilist Kenneth Bärlin.

Ka Marc O’Polo brändil on põhjust tähistada, nimelt loodi kvaliteetseid rõivad ja aksessuaare pakkuv kaubamärk täpselt 50 aastat tagasi. Väärikamast väärikam juubel!

12.45, 15.00, 16.15 Kaubamaja kevadsuvi 2017, stilist Liisi Eesmaa.

Nagu ikka, parimad palad parimate silme läbi parimale publikule FIBITi moelaval.

13.00, 15.20, 16.30 River Island kevadsuvi 2017, stilist Aljona Eesmaa.

Tuntud blogija Aljona ja River Islandi tiim teavad, kuidas sellesse kevadesse parima väljanägemisega astuda. Etendus, mida ei tasu maha magada.

13.30 HUNT ja Goldtime. Või Goldtime ja HUNT? FIBITi pärl ja päevanael! Hannaliisa Uusma ja Brigitta Davidjantsi superbänd paneb südamed põksuma ja olemise helisema ka kõige tagasihoidlikumal muusikasõbral. See kõik toimub aga sensatsioonilise ehetekunsti tantsuetenduse saatel. Goldtime’i parima valiku toob ulmelise ja hulluse piiril publikuni Helina Risti. Jääb vaid kohale tulla ja ise vaadata, kes jääb peale, kas HUNT või Goldtime ja kas keegi üldse? Meie usume, et igal moel täiuslik elamus on garanteeritud!

FIBITi moeetendused ja kontserdid on Viru Keskuse külastajatele nautimiseks tasuta.

Täpsema ajakava ja eripakkumistega saab tutvust teha SIIN

 

*Korraldaja jätab endale õiguse ajakavas muudatusi teha.

Back to top button
Close