GURMEE / MAITSED

Üllatusterohke ja tähesajune kohvik Komeet

WOW! toimetus võttis pärastlõuna vabaks ning nautis kohviku parimaid hõrgutisi ning suurlinna saginat.  Kindlasti üks meie lemmikkohti Tallinna kesklinnas, Solarise neljandal korrusel.

Kindlasti Tallinna linna parim vaade. Foto: Kohvik Komeet

Mõnusalt boheemlasliku sisekujundusega kohvik on hubane ja kodune. Helged värvid, stiilsed sööginõud ning palju rohelisi toataimi loovad tunde nagu oleksid parimal sõbrannal külas.

Lisaks põhimenüüle pakub Komeet ka rikkalikku hommiku-, kokteili- ning muidugi nende suussulavate kookidele menüüd. Maitsegurmaanide ning magusasõprade kindel lemmikkoht!

Suur valik võimalusi ka veganitele – kõhu saab kindlasti täis ning lisaks hea maisteelamuse!

Ahvatlusi täis tordilett. Meie lemmik!

Kõigele sellele heale lisaks on võimalik ka Komeedi torte koju kaasa osta. Vaata hõrgutiste valikut siit!

Teenindajad on igati tähelepanelikud, alati olemas kui vaja, altid soovitusi jagama, naeratavad, rõõmsad ja neil on olemas kõik omadused, mida ühelt väga healt teenindajalt oodata võiks.

Väga meeldiv oli näha, kui mitut käiku tellides küsis  teenindaja, kas soovime kõike korraga kätte saada või mis järjestuses. See ennetas meie jaoks juba paljusid probleeme, et keegi jääks toiduta või peaksid osa seltskonnast ülemäära pikalt millegi järele ootama. Pealegi näitab see teenindaja oskust ette mõelda ja ka kokkadega arvestada.

Ilusate ilmade korral on avatud ka suveterrass.

Kohvik Komeedi eesmärk on pakkuda inimestele vaid parimat. Ausalt ja hästi.

Seda nad tõepoolest teevadki.

Back to top button
Close