ILU JA MOOD

Unistuste juuksed kõigile Tallinnas

Mida teha kui peas on lühikesed juuksed, aga unistad hoopis pikkadest rapuntsli kiharatest? Tallinnas tegutseb nii Eestis kui välismaal õppinud juuksur, kelle erialaks on just juuksepikendused! Uurime lähemalt “Liisa Juuksepikendused” tegemiste kohta.

Millega tegelete ja milliseid teenuseid pakute?

Olen juuksepikenduste spetsialist ning lisaks pakun erinevaid hooldusi juustele, näiteks keratiinhooldus.

Kaua olete tegelenud ning kus oma oskusi ja teadmisi omandanud?

Tegelenud olen juustega 10 aastat (10.01.2010), õppisin alguses Eesti meistritelt, kuid unistus oli ikka õppida kuskil välismaal, seega 2016 detsembris suundusin pikendusi õppima Moskvasse. Seal käisin kohe siis juuksepikendustele spetsialiseerunud koolis.

Mis on olnud kõige meeldejäävamad koostööd, väljakutsed, ettevõtmised?

Kindlasti ühed parimad koostööd on olnud Cityflashi ja Laura-Lyga, siis olen saanud ikka teha midagi teistsugust. Kaamerad jne. Ikkagi teistmoodi.

Aga tegelikult ma arvan, et iga mu töö on minu jaoks huvitav ja väljakutsuv. Eriti väljakutsuvad tööd on just need, kellel on suur muutus- blondist mustaks, mustast blondiks või effektvärvid. Alati väike adrenaliin sees, kas mul ikka tuleb kõik välja nii nagu klient soovib ja minu peas visioon on. 

Kuidas Liisa Juuksepikendused üldse sündis?

Liisa juuksepikendused sai alguse nii, et mul endal tekkis kunagi soov olla blondiin, endal mustad juuksed. No nagu ikka, mustast sai blond ja olid ka kärssanud juuksed. Nii leidsingi tee juuksepikendusteni ja kuna mulle on lapsest saadik juuksed meeldinud, siis teadsin, et ka mina tahan seda teha. Siis kui mina veel alustasin oli orkut ja buduaari turg, kus end siis reklaamisin. Otseselt nimi Liisa juuksepikendused tuli siis kui tuli ka Facebook, sest seal sai teha ju oma nö kodulehe. Nii ta ongi tänaseni jäänud Liisa juuksepikenduseks ning sellest on tekkinud lausa bränd.

Kus te tegutsete ja kust teid internetis leida saab?

Tegutsen ma Tallinnas, kesklinna piiril, sellises armsas ilustuudios nagu on Skyline ilustuudio. Mind leiab Facebookis: Liisa juuksepikendused ja terve meie salongipere leiab: www.skylineilustuudio.ee. Soovitan soojalt tulla meie juurde veetma üks mõnus päev, sest meilt leiate kõik vajaliku, juuksurist-ripsmetehnikuni.

Mis on plaanid/unistused tulevikuks? Mida tahaks kindlasti veel ära teha?

Kindlasti tahaks hakata rohkem pühenduma koolitustele ning tahaks ka lähitulevikus teha väikese juuksebutiigi, hetkel see butiik ongi mu suur unistus. Kuid õigepea avaldan juuksepikenduste teemalise blogi, kus siis saab lugeda nii klientidest, kogemustest ja kindlasti ka juustest! 

Kes on oodatud teie salongi?

Meie salongi on oodatud absoluutselt kõik! – sest nagu öeldud, meilt saab kõike.

Tule Liisa Juuksepikendustesse ja paneme sulle su unistuste juuksed!

Aadress: Lasnamäe tn 4b, Tallinn

Telefon: 5981 7868

skylineilustuudio.ee

Back to top button
Close