SEKS JA SUHTED

Untsus naistepäev – mu mees on laisk sitapea!

Ma ütlen ausalt, ma pole kunagi naistepäeva väga suureks tähtpäevaks pidanud. Aga sellel aastal tundsin, et tahaks ennast kohe naisena tunda ja lasta oma mehel ennast hellitada.

Oleme oma kaasaga juba 3 aastat koos olnud ning võin öelda, et meie elu on selline rahulik – tavaline suhe. Meile meeldib koos olla ning naudime kooselu. Aga ehk oleme juba liiga mugavaks läinud.

Igatahes… reede hommik oli meil nagu tavaline – äratuskell helises kell 8. Mees tõusis, lasi oma hariliku hommikuse puuksu ning läks tualetti telefonist uudiseid lugema.

Mõtlesin siis, et raudselt on tal mulle midagi ilusat välja mõeldud, et mind jumalannana tundma panna. Teesklesin siis magamist kuni härra pellerist saabus. Mõtlesin, et oi nüüd ta tuleb .. suure kimbuga magamistuppa mu tuppa.. aga EI!

Selle asemel loivas voodi äärde ning näpuga torkis, et naine, sa hakkad tööle hiljaks jääma. Tõusin siis mossitades üles,  tegin meile kohvi ning võileivad ning sõime koos hommikust.

Mees märkas mu pahameelt, küsis kas ma tõusin vasaku jalaga … mõtlesin endamisi, et sa nagu tegelikult ka küsid seda? Ma olen mitu päeva öelnud ja vihjanud, et see aasta tahaks midagi erilist teha.

Suundusime mõlemad tööle. Lõunaks olin juba maha rahunenud. Peas heietasin juba mõtteid, et kuidas mind täna õhtul kodus näiteks küünalde ja roosidega oodatakse. Ehk mõni ilus kingituski ostetud. Olin elevil.

Kell oli juba 17 läbi ja suundusin kodu poole. Sain elukaaslaselt smsi: “ Kallis, kas pelmeenid praetult või keedetult? Musi”

MIDA SITTA? nagu ausalt. Olin südamepõhjani pettunud.

“Praetud”, vastasin vastu. Ilma musita!

Kui ma veel korteri ukse taha jõudsin, siis salamisi ikka lootsin, et äkki on lilleõiski kodus vaasis. Astusin siis ootusäreva näoga tuppa – peale keedupelmeeni lõhna ei oodanud mind ühtegi üllatust! Ja nii see õhtu mööduski … nagu iga tavaline.

Back to top button
Close