PERSOON

Uus tõusev täht Eesti muusikamaastikul – Beatrice

Sellel neljapäeval esitles Beatrice, koostöös produtsent Vahur Valgmaaga, oma esimest singlit ja muusikavideot “Kuumas kohas“.

WOW-le avaldas noor neiu suurt muljet ning uurisime, kellega täpsemalt tegu on.

Lisella Beatrice Kirjutaja (artistinimega Beatrice) on Tartust pärit 15. aastane tüdruk. Neiu õpib põhikooli viimases klassis, kuid vabal ajal tegeleb aktiivselt tantsimisega LifeDance Tantsustuudios ning tegeleb ka sotsiaalmeedias influencerina.

Beatrice, sinu uus singel on lihtsalt fantasiline. Kuidas sinu muusikaline karjäär alguse sai?

Oma tee muusikani leidsin 5.aastaselt- see oli aeg, kus «Eesti otsib superstaari» saates hakkas tuntust koguma Getter Jaani ja nii nagu ta võitis paljude teiste noorte kui vanemate inimeste südamed, võitis ta ka minu oma. Võib öelda, et tema on olnud minu eeskuju tänaseks 10 aastat ning nende aastate jooksul tehtud sadakond videot minu erinevatest laulmistest nii kodus kui koolis, sisaldavad enamjaolt just Getter Jaani lugusid. Ametlikult olen laulnud alates 1.klassist kahes erinevas laulukooris, kuid möödunud aastal otsustasin eraõpetaja kasuks. 

Kuidas valmis sinu esimene singel?

Uus laul valmis peaasjalikult produtsent Vahur Valgmaa sulest- nii muusika, sõnad kui meloodia on tema looming. Rääkides muusikavideost, siis tantsulise koreograafia mõtles välja minu treener Anett Victoria Varunov LifeDance Tantsustuudiost ning video loomise taga oli Pixover meeskond, eesotsas režissöör Ott-Erik Eendra ja operaator Jaan Parkeriga

Sel teekonnal on mind aidanud väga palju häid inimesi ning siinkohal läheb siiras tänu just nendele inimestele ja sponsoritele: loo produtsent Vahur Valgmaa, koreograaf Anett Victoria Varunov, Pixover meeskond, Y86 Creative Space stuudio, tantsijad Karmen Alas, Annabel Sitsi, Kertu Paavel, Elisee Luts ja Karl Pärloja, minu isa Janek Kirjutaja, minu õde Janelys Kirjutaja, minu ema Liina Kirjutaja, Kalev Kosk, Meelis Eskola, stilist Triinu Rähn ning Sportland, Fentimans, Oilman.ee, Decor Lovers, Tellitoit.ee, SaunD Music Bar, LifeDance Tantsustuudio ja Colourprint.ee. 

VAATA UUT VIDEOT:

WOW soovib uuele säravale neiule tuult tiibadesse!

Back to top button
Close