MÄÄRAMATA

Valdo selle nädala peosoovitused

valdo

Kui meil kõigil on peod alles ees, siis vaatasin just uudistest, et kellelgi on “pidu” suht otsakorral. “Diskoteek” Evestus tõmbas Edgari tantsumuusika masinal juhtme seinast ja nüüd proovib hunnik tippadvokaate seda ilma vooluta uuesti tööle saada. Kõik oleks olnud väga palju lihtsam, kui Etsil oleks olnud jalg, millega rahulikult tagasi astuda ja kõik oleks olnud õnnelikud, aga näe. Saatusel olid siin teised plaanid.

Aga meil, kallid sõbrad, on aeg oma tantsumasinate juhtmed puntrast lahti kerida ja stepsleid otsima hakata, sest käes on nädala selgroog ja viimane aeg on vaadata, mida promootoritel meile pakkuda on.

Minu selle nädala peosoovitused on teie ees.

Reede, 02.12.

TALLINN

Vabank – Elisa Kolk LIVE

Nonii, kes suudab öelda mehe nime, kes saab iga päev kolki? Mina tean! See on Vahur Valgmaa. Jah, seesama mees, kes kunagi pani kokku kultusansambli Nexus ja nüüd võib teda seltskonnas (ja muidugi ka sotsiaameedias) näha sellise kaunitariga nagu seda on Elisa Kolk. See on naine (või neiu?), kes paneb nii laval kui ka tänaval jalutades mehed ilastades endale järele vaatama. Elisal on talenti ja seda artistlikku “miskit,” mis ühele lauljale väga vajalik ja mida paljudel võiks ehk rohkem olla. Lavalisest aspektist võrdleks ma teda Tanjaga, sest mõlemad mõjuvad väga sensuaalselt, salapäraselt, erootiliselt… Ma mõnikord ei oska ära lõpetada! Heh, “that’s what she said!”

Ehk siis Jõulukuu esimese nädalavahetuse juhatab klubis Vabank sisse ingellik Elisa Kolk, kelle klubikava sisaldab viimase aja parimaid ülemaailmseid hitte ning seksikat showd koos kuumade tantsijatega!

Algus kell 23:00

TARTU

Club Atlantis – ROXETTE “Look Sharp” LIVE

VAU! Müts maha korraldajate ees. See on midagi, mida mu silmad ja kõrvad tahaksid. See Rootsi kultusbänd rokib mu ajus siiani ja nende puhul on kindlasti tegemist puhta klassikaga.

Okei, ma nüüd võtan teil pisut hoogu maha, sest tegemist on tribuutbändiga Saksamaalt, aga no siiski. Lubatakse, et esitamisele tulevad kõik suuremad hitid nagu “How do you do”, “Joyride”, “Listen to your heart”, “Dangerous”, “Sleeping in my car”, “Fading like a flower” jpt.

Well done, klubi Atlantis ja ma usun, et tuleb rohkem kui täismajaga öö ning kes tartlastest sellele peole ei lähe on sakslane!

DJ’d Cristo Rääbis ja “Grand Old Man” Ervin Hurt!

Algus kell 23:00

PÄRNU

Mirage – MIRAGE DANCE PARTY

See öö võiks olla kohutav, kui mööduks Enno Lohuta. Ebareaalne! Juba teine nädalavahetus järjest.

DJ Enno Lohu
DJ Erdi Naber

Algus kell 23:00

RAKVERE

Mjau – T.G.I.F – Thank God It’s Friday!!!!

Rakvere klubi Mjau on sel reedel tõsiselt oma nime väärt, sest järjekordselt on liikvel Elustiiliagentuuri shotipolitseinikud, kelle järgi võiksin ma minna isegi Kärde baari – kus iganes see koht ka siis pole. Mul on muide nende seas oma lemmik politseinikuneiu, kelle nimi on Aiki ja kes võib käituda väga väljakutsuvalt. Aga olge ettevaatlikud, sest lähenemiskatsed tõrjutakse dominale omase osava nuialöögiga ja serviti.

Peo paneb elama kuumimate klubibiitidega DJ SVEN ARUSOO (Sky Plus / Check In)

Algus kell 23:00

VILJANDI

Red – Detsembrikuu naistekas! Gentlemen be ready!

Mulgipealinnas ei saja sel reedel mehi vaid ohtralt naisi. Või siis tegelikult sajab ka mehi, aga seda hordidena klubi Red uksest sisse. Nagu kunagi mu klassijuhataja alati tavatses öelda, kui ekskursioonibuss põiepeatust tegi: “Tüdrukud palun vasakule poole ja poisid võivad minna kohe nende järele!” Kahju, et ma tolles vanuses sellest mingit kasu ei osanud lõigata, aga vähemalt on midagi meenutada.

Kui tõesti leidub Viljandis veel mõni gentleman, siis be ready, sest klubi vallutavad kaunimast kaunimad kaunitarid!

Meeleolukas hitisadu toodab DJ Simon Jay (Club Atlantis)

Algus kell 23:00

Laupäev, 03.12.

TALLINN

Studio  – Tallinn Express at Studio 3.12

Ma olen pea alati dilemma ees, kui seda üritust näen, et kas ma nüüd peaksin selle kohta midagi kirjutama või ei, kuigi vastust tean ma ju juba ette. Üritus, mis ei vaja kommentaare ja ma toon ta teieni alati vaid sellepärast, et esinejate listid lähevad nagu alati järjest paremaks. Tolle õhtune “laskurgrupp” on:

MARK HOLMES (Channeled Records, UK)
RULERS OF THE DEEP (ROTD, TEX, Raadio 2)
DJ CRITIKAL (Bert On Beats, Programm, Raadio 2)
PAUL OJA (Legendaarne, Programm, Raadio 2)
DJ QUEST (Emerald City, Programm, Raadio 2)

Algus kell 23:55

TARTU

Atlantis – Atlantis Goes Crazy – legendaarne Letimöll

Tasuta ei pidavat siin elus miskit olema, aga laupäeva õhtul tahab klubi Atlantis selle veendumuse murda, sest lubatakse eraldi baariletti otse tantsuplatsil ja 1,5h täiesti TASUTA jooki. Kui siin kusagil ei ole mingisugust väikeselt ja tärniga märgitud rida, siis on see sulaselgelt Tartu kõige märjem ja voolavam pidu.

Mehed, tirige nüüd oma pruudid õue ja tehke nägu nagu te maksaksite iga joogi eest, mis sealt letist antakse. Puhtalt minu poolne “diili” close’imise nipp!

NB! Peoga võivad kaasneda hea tuju, tantsimisest väsinud jalad ja uued tutvused. Rokkimine omal vastutusel!

Algus kell 23:00

PÄRNU

Sugar – Shanon LIVE

Mul oli kunagi üks sõbranna, kes ütles, et tal tuli Tinderis Taaviga “match”. Ma isegi ei tea, miks ma seda siia praegu kirjutasin, aga miskipärast oli see esimene asi, mis mul Shanoniga seoses meenus. Või siis meenutab mulle Shanon seda kunagist kallist sõbrannat? Melanhoolsus elus edasi ei vii, aga paraku on selle bändi viimase aja looming väga romantikast ja melanhoolsusest läbi põimunud. Mitte, et see halb oleks, aga minu arvates olid Shanoni parimad ajad siiski nende esimese vokalisti Freddyga, kes oskas karjuda nagu ratta peal ja suutis ka lovesongist teha loo, mis devilhornse näitama pani. Taavit kuulates on mul paar korda olnud tahtmine hüüda: “Kuule, tule ära, teised naeravad!”

Ahjaa, Taavi kuule, ole hea ja pane vahel midagi muud selga. See valge T-särk on Sul juba nagu Pohlaku vest. Peaaegu sama pruun.

DJ Sven Arusoo

Algus kell 23:00

 

Kallid sõbrad, kui teil on infot pidudest, millest võiksid ka teised kuulda, siis kirjutage mulle julgelt otse: [email protected] märksõna: PIDU

Kindlasti jälgi meid ka Facebookis ja Instagramis.

Valdo on esimene öist sotsiaalmeediat kajastav mobiilirakendus, mis helendab varsti kõikides nutitelefonides üle kogu maailma, sest Valdos on koos kõik, mida üks peohing ihaldada võib – parimad klubid, üritused ja sõbrad. Tänu Valdole saavad teil olema ööd, mida mäletada!

[email protected]

www.valdoapp.com

Back to top button
Close