HOBI / SPORT

Valmistud triatloniks? IRONMAN Estonia kutsub sind seminarile

Tõsine triatlonihooaeg läheb lahti alles kevadel, aga ettevalmistused selleks peaks käima juba praegu. Kui sind ootab sel hooajal ees esimene triatlon või vajad lihtsalt asjatundlikke nõuandeid, siis võta osa IRONMAN Estonia seminaride sarjast.

IRONMAN Estonia seminaride sari on mõeldud kõigile, kes on huvitatud triatlonist. Sari koosneb viiest eri sündmusest. Seminaride käigus käiakse läbi triatloni põhitõed ja kogemusi jagavad oma eriala spetsialistid Trismilespordiklubist ja Fitlap toitumisnõustajad. Kaasatud on ka varustuse partner Sportland, spordipaikade partner MyFitness ning toidupartner Enervit.

Seminari eesmärk on luua kõigile huvilistele võimalus teha triatloniga lähemat tutvust ning kes soovivad saada teoreetilist ja praktilist nõu triatloni läbimise kohta. Seminarid on osalejatele tasuta, v.a akadeemia raames korraldatav minilaager Käärikul. Kõikidele seminaridele on vajalik eelregistreerimine veebilehel http://trismile.ee/et/seminar/.

Igal seminaril käsitletakse ühte konkreetset teemat ning enamikel seminaridest on võimalik teooria kõrval saada ka praktilisi nõuandeid. Esimene seminar toimub kolmapäeval, 30. jaanuaril algusega 18.00 ning avateemadeks on treeningkava koostamine, varustuse valimine, toitumine ja toidulisandid. Seminar toimub Tallinna Ülikooli Mare majas, Tallinna saalis M218.

Seminarid toimuvad kuni kevadeni kord kuus. Veebruaris on teemaks ujumine ja ujumisvarustus, sh praktilised harjutused basseinis. Märtsis käsitletakse jooksu ja jooksuvarustust. Aprillis võetakse ette rattateemad. Maikuus toimub tasuline laager Kääriku spordikeskuses.

Täpsemat ajakava vaata siit.

Back to top button
Close