ELUSTIIL / HEAOLU / KULTUUR

Vanus on vaid number! Iluduskonkursil otsitakse Eesti kõige ilusamat vanaema

Angel Models Agency kuulutab välja castingu Grandma Universe/Classic Universe Estonia 2019 konkursil osalemiseks. Casting kestab 28.septembrini.

Tänavu toimub Eestis jälle iluduskonkurss, mis on spetsiaalselt mõeldud vanaemadele. Võistluse võitjad saadetakse Eestit esindama konkursile Grandma Universe 2020, kus valitakse maailma ilusaim vanaema.

Eelmisel aastal toimus Eestis esmakordselt iluduskonkurss, mis on mõeldud just vanaemadele. Eesti esimesed vanaemad iluduskuningannad edukalt osalesid rahvusvahelisel iluduskonkursil ning pälvisid mainekaid tiitleid. Korraldajad ütlesid, et kui soovite korrata eelmise aasta osalejate edu, siis võistlus Grandma Universe Estonia 2019 on teie jaoks. Oodatakse osalema naisterahvaid, kellel on juba lapselapsed või vanust üle 45 eluaasta. Kaks võitjat saavad võimaluse esindada Eestit rahvusvahelisel iluduskonkursil Grandma Universe 2020. Rahvusvaheline konkurss toimub jaanuaris Bulgaarias.

Konkursi eesmärk on murda kuvandit, et iluduskonkursid on ainult sihvakate jalgadega noorte modellide pärusmaa. Angel Models Agency on võtnud eesmärgiks tõestada tervele maailmale, et Eesti naisterahvad on ilusad ja võluvad ka siis, kui neil on juba lapselapsed.

Back to top button
Close