ELUSTIIL / HEAOLU / KULTUURVALENTIN

Veeda romantiline õhtu koos kallimaga uhkes Ammende Villas

Villa Ammende on ehitatud aastal 1905 just nimelt suure ning uhke peo pidamiseks – maja omanik hr. Ammende tellis kauni hoonekompleksi oma ainsa tütre Elleni pulmapeo tarvis.

Siin elab armastus! Foto: Erakogu


See paik on loodud õnne ja armastuse jaoks! Õigemat kohta romantiliseks kohtumiseks oleks raske leida. Villa Ammende hotell ja restoran on 1999 aastal uue elu saanud oma ajastu stiilseim ja terviklikumalt säilinud juugendehitis ning Eesti üks hinnatumaid arhitektuuripärleid.

Luksuslikud sviidid ja katusekambrid, romantilised kohvisalongid ning söögisaalid – maja, kus teenindatakse külalisi sama armastusväärselt, nagu kunagi ammu võttis oma külalisi vastu mõjukas kaupmees Hr. Ammende.

Veebruaris sõbrapäeva või kõige kallimaga mõne muu tähtpäeva pidamiseks ei ole tarvis edasi otsida, valikuid on palju ja midagi sobilikku leiab endale igaüks. 

Sõbrapäeva puhul pakub Villa Ammende Restorani uus peakokk Herkki Ruubel erimenüüd, mis on saadaval vaid 3 päeva – 14., 15 ja 16 veebruari – romantiline lauakate, hõrgud maitseelamused ja väikesed üllatused kõigile.

Kui midagi väga erilist otsite siis soovitame romantilist roosiõie paketti – suurepärane võimalus tähistada olulisi sündmusi ja veeta muinasjutuline ööpäev romantilises hotellis.

Sel puhul ootab Teid antiikmööbliga luksuslik sviit, avara vannitoa ja mõnusa istumisnurgaga.
Ilmselgelt jagub siin roose nii vaasi, kui vanni ja ka kokteili sisse.

Õhtusöögile saabudes pakutakse roosikokteili ja road saab valida vastavalt soovile meie a la carte menüüst. Kuid peale õhtusööki … küünlakumas roosiõie vann koos külma prosecco-ga …. selle kirjeldamiseks pole sõnu tarvis.

Ammende Villa hoolitseb selle eest, et kõik oleks detailideni läbimõeldud

Peale öist puhkust pakutakse hommikusöögiks a la carte hommikusöögimenüüd, kus on valikus kuumad road, oakohv, vahuvein, värskelt pressitud mahl ja palju muud. 

Väga erilisest ei piisa? Saab veel sammukese edasi astuda. 

Kas te kunagi tornis olete õhtustanud? 
Laud vaid Teile kahele Villa Ammende lossitornis – küünlad säravad, roosid lõhnavad, vaade avaneb Pärnu linnale ja päikeseloojangule – ainulaadsed hetked, mida veel pikkade aastate tagant heldinult meenutada. Vaid Teile pühendunud kelner kannab käik käigu haaval lauale 10 käigulise erimenüü koos selle juurde sobitatud šampanja ja kvaliteetveinidega. 

Me ise valime millises maailmas elame! Kui mitte igapäev, siis aegajalt saab igaüks valida just sellise päeva/õhtu/öö, mis on unistuste vääriline! 

Villa Ammende meeskond korraldab unistuste täitumise mängleva kergusega – ükski soov pole liiga suur, ükski detail pole liiga väike.

Uuri lisa:
https://www.ammende.ee/

Close
Close