ELUSTIIL / HEAOLU / KULTUUR

VIDEO! Cityflash ja Laura-Ly avaldasid uue pöörase muusikavideo

Cityflash feat. Laura-Ly avaldasid värske loo ning muusikavideo “Dreamin”, mis algselt oli mõeldud armastusloona, kuid millest kujunes välja pahade deemonite eemale tõukamine ning see lugu viib meid unenäona läbi vinge allmaailma seikluse.

“Hetkel on meil koostöös Laura-Ly’ga kõik videod olnud erinevad ja ma arvan, et nii peaksimegi jätkama, et oma jälgijaid millegi teistsugusega üllatada. Seekordses videoski sain väga head tagasisidet, millest üks oli ülini rockmuusika austaja poolt, seega väga hea töö, et lapsepõlves palju Marilyn Mansoni muusikavideosid sai vaadanud,” sõnab muusika produtsent Meelis Eskola aka Cityflash.

Muusikavideo võtted toimusid umbes kuu aega tagasi ning võttepäev kestis üle 22 tunni. “Päeva lõpus tahtis videograaf meid juba reaalselt maha lasta,” naljatleb muusikavideo produtsent Katrin Hinrikus võttepäeva keerukuse üle. 

“Lõpetasime filmimise kell 2 öösel Viimsis ühe maja hoovis, kus kahekraadises soojas sai valmis meisterdatud värvline sätendav vann, mille sees sai Laura-Ly’ga viimased kaadrid filmitud. Võttepäeva mahtus veel Eghert-Sõren Nõmme tants 13 sentimeetristel kontsadel ja Karl Saare maskeerumine gaasimaskis humanoidiks. Lisaks toimus enamus sellest pöörasest võttepäevast maa-all, kuhu redeliga vedasime kogu tehnika ja loomulikult ka terve meeskonna ning talendid,” lisab Hinrikus. 

16-aastane Laura-Ly Uussar ei karda väljakutseid ning naudib uusi kogemusi täiel rinnal: “Ega ma kunagi ei tea, mis mind päris täpselt ees ootamas on, aga nii ongi kõige huvitavam, eriti kui meil on selline äge meeskond, kellega neid hullusi korda saata.” 

Vaata uut muusikavideot siit:

Back to top button
Close