RAHA

Viljandis inspireeritakse maailma vallutama

Sel reedel leiab Cleveronis aset JCI Viljandimaa eestvedamisel järjekordne inspiratsiooniõhtu, kus maailma vallutamise kogemusi jagavad Rasmus  Luhakooder (Cleveron) ja Kai Kuusik- Greenbaum (JCI Estonia).

Viljandi Cleveronis toimuval üritusel astuvad üles taas kaks värvikat ning inspireerivat inimest. Võtmekliendihaldur Rasmus Luhakooder räägib Cleveroni rahvusvaheliste suurklientideni jõudmisest, nendega suhtlemisest ning selle eripäradest. JCI Maailmakongress 2019 peakorraldaja Kai Kuusik-Greenbaum räägib, miks on oodata novembris Eestisse 5000 inimest üle terve maailma ja kuivõrd enneolematu ettevõtmisega reaalselt tegu on.

Õhtu ühe peakorraldaja Arti Küti sõnul on ka seekordne üritus mõnusas talkshow formaadis ning lisaks korraldatakse osalejatele ettevõttes ringkäik. “Cleveroni arengud on viimasel ajal väga palju tähelepanu pälvinud ja huvi ettevõtte siseeluga tutvumise vastu on suur.  Noortele aktiivsetele inimestele on sellise kultuuriga ettevõtted väga atraktiivsed,” rääkis Kütt. Seda on tema sõnul näha ka registreerunute hulgast, mis hakkab lähenema 100’ni. Just nii palju osalejaid on võimalik üritusele ka vastu võtta. Lisaks on unikaalne võimalus teada saada, kuidas toimub läbi aegade Baltikumi suurima konverentsi korraldamine, milles saavad huvitatud soovi korral kindlasti ka ise kaasa lüüa.

Seekordne inspiratsiooniõhtu on järjekorras juba neljas. Ürituste sari on kujunenud vägagi menukaks ettevõtmiseks. “Meil on hea meel, et Viljandis on suur hulk aktiivseid inimesi ning väga asjalik kogukond. Kui esimesed üritused toimusid paarikümne inimese osavõtul, siis seekordne registreerumine on näidanud, et aktiivseid inimesi on oodata kordades rohkem,” sõnas JCI Viljandimaa president Rode Luhaäär.

Varasematel üritustel on teiste hulgas üles astunud Maailmakoristuspäeva eestvedaja Anneli Ohvril, VLND kogukonna eestvedaja Kris Süld, JCI Euroopa Asepresident Diana Mardarovici ja Cleveroni kaasasutaja Arno Kütt.

Inspiratsiooniõhtu eesmärk on pakkuda aktiivsetele Viljandi inimestele tuge mitmekülgsete koolituste ja inspireerivate vestlusringide kaudu, kus osalevad oma ala tipptegijad. Inspiratsiooniõhtu korraldajaks on MTÜ JCI Viljandimaa. Tegemist on aktiivsete noorte mittetulundusliku ühendusega, mille eesmärgiks on arendada eestvedajaid ja algatada positiivseid muudatusi ühiskonnas, mis aitaks kaasa kohaliku ettevõtluse ja kogukonna arengule. 

Inspiratsiooni õhtule saab registreerida aadressil www.inspiratsioon.eu

Back to top button
Close