ELUSTIIL / HEAOLU / KULTUURPODCAST

WOW-l on TÄITSA PEKKIS PODCAST! Miks? Kuidas? Kellega?

Täitsa Pekkis! Saage tuttavaks Katrin Hinrikus ja Mihkel Vetemaaga. 

Nad on kaks aktiivset noort inimest, kes on otsustanud maailma vallutada.  Mihkel töötab igapäevaselt tehnoloogia valdkonnas ning arendab oma startupi. Katrin aga tegeleb audiovisuaalsete lahendustega, omades videoproduktsiooni ettevõtet. 

Mihkel ja Katrin unistavad ning tegutsevad suurelt. Ühel hetkel saigi  lihtsalt otsustasid, et nüüd on aeg podcasti tegema hataka. “Sain Katriniga eelmisel suvel kokku ja ta ütles mulle, et nüüd hakkame podcasti tegema. Mul ei jäänud midagi üle, olin kohe nõus ja nii me alustasimegi,” räägib Mihkel. 

“Alguses mul oli ainult nimi “Täitsa Pekkis” ja ma mõtlesin, et mida ägedat sellega teha saab. Esimene mõtle oli, et teeks telesaate aga siis mõtlesin, et hoopis parem oleks alustada podcastiga ja vaadata kuhu me sellaga välja jõuame,” jutustab Katrin. 

Katrin ja Mihkel on olnud parimad sõbrad juba 10 aastat. “Täitsa Pekkis” podcasti alustasid nad eesmärgiga näidata läbi põnevate inimeste lugude, et see on okei, kui läheb pekki ja elus tulevad ette ebaõnnestumised. Oluline on mitte lasta ennast nendest “pekki minekutest” heidutada ja täiega edasi tegutseda. 

“Mul on mega palju asju elus pekki läinud ja ma tahangi näha, kas teisel läheb ka,” räägib Mihkel. 

“No sama siin! Ja nagu me juba näinud oleme oma 22 episoodiga, siis jah, kõigil meil läheb täiega pekki, ka rikastel ja ilusatel!” lisab Katrin naljatades. 

“Täitsa Pekkis” podcast üllatab uute pekki minekutega igal esmaspäeval! Peagi saate kuulata näiteks Jaak Roosare, Erik Orgu ja Nete Tiitsaare lugusid. 

“Täitsa Pekkis” podcasti saab kuulata Soundcloud-is,  Spotify-s, Apple Podcasts-is ja taitsapekkis.ee kodulehel. 

KUULA SAADET SIIN:

Back to top button
Close